• Działka Budowlana
 • Projekty Domów
 • Technolgie Budowy Domów
 • Budowa Domu
 • Domy Pasywne i Energooszczędne
 • Inteligentny Dom - Technologie Dodatkowe
 • Wykończenie Wnętrza

Projekt Zagospodarowania Terenu Działki Budowlanej

Projekt zagospodarowania terenu działki pod budowę domu jest integralną częścią dokumentacji budowlanej. Jego brak poskutkuje odmową wydania pozwolenia na budowę domu. Powinien on być wykonany przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia, np. architekta, który wykonał projekt domu, lub jego adaptację. Aranżacja terenu wokół domu, to nie tylko zwieńczenie dzieła, ale sztuka, która wymaga uwzględnienia wielu aspektów prawnych.

Technologie budowy domów – wady i zalety

Rozmaite technologie budowy domów, które pojawiły się na rynku dają więcej możliwości realizacji celu, jakim jest własny dom. Każda z nich posiada jednak swoje wady i zalety, a wybór tej właściwej może okazać się niełatwym zadaniem. Jeżeli zbierzemy jednak najważniejsze cechy, jakie powinien mieć nowoczesny i energooszczędny dom oraz dodamy do tego własne preferencje, uzyskamy znacznie większą klarowność sytuacji.

  Dom Energooszczędny, Czy Dom Pasywny?

  Energooszczędność jest pojęciem dość szerokim i składa się na nią wiele czynników. W budownictwie spotkamy się z podziałem na domy energooszczędne i domy pasywne, które różnić się będą nie tylko zdolnością zachowania ciepła, ale i możliwością jego odzysku. Jak wynika z zapisów ustawy, wymagania stawiane dla domów energooszczędnych i pasywnych stale rosną przez co nie trudno przewidzieć, iż za kilka lat staną się one standardem dla wszystkich nowych inwestycji.

   Sorry, No Posts Found
   Sorry, No Posts Found
   Pobierz Darmowy Skrypt
ANALIZA DZIAŁKI BUDOWLANEJ

   Pobierz Darmowy Skrypt

   ANALIZA DZIAŁKI BUDOWLANEJ

    

   Podaj swój email, na który możemy wysłać link do pobrania materiałów:   You have Successfully Subscribed!

   Pin It on Pinterest

   Używamy Ciasteczek

   Aby strona wyświetlała się poprawnie, na tej stronie wykorzystujemy technologię cookies. Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności, która chroni Twoje bezpieczeństwo.